czwartek, 22 sierpnia 2019 r. 

Starostwo Powiatowe w Bieruniu
AKTUALNOŚCI
Dodano: 2011-09-07
  •       Tęczowo i romantycznie

"Project of rainbow" jest próbą skontrastowania kobiecości przyodzianej w kolorowe płótna z monochromatycznym krajobrazem Śląska, z którego nierzadko, dzięki takiemu zestawieniu, wydobywają się intensywne barwy.

Tak Barbara Marzec i Karolina Gwiszcz napisały we wstępie do wydawnictwa promującego ich pierwszą wspólną wystawę fotograficzną w Galerii Starostwa Powiatowego w Bieruniu. Zdjęcia ukazują kobiety w niezwykłych kreacjach, niezwykłych ujęciach i niezwykłych miejscach naszego powiatu i regionu. Czyli aby ponownie odwołać się do słów w folderze ukazują wyjątkowy Śląsk, pełen energii, niesamowitych i niepowtarzalnych widoków.
Ekspozycję dopełniają urokliwe plenery ślubne.

Wernisaż prac mamy i córki artystek z Agencji Fotograficznej BM odbył się 6 września z udziałem m.in. starosty bieruńsko-lędzińskiego Bernarda Bednorza (patrona tego przedsięwzięcia, który oficjalnie otworzył wystawę), wicestarosty Henryka Barcika, wójta Bojszów Henryka Utraty oraz grona przyjaciół i znajomych.

Zdjęcia: Marian RyglewiczOficjalny serwis internetowy Starostwa Powiatowego w Bieruniu       Administracja serwisu:admin@powiatbl.pl