czwartek, 22 sierpnia 2019 r. 

Starostwo Powiatowe w Bieruniu
AKTUALNOŚCI
Dodano: 2011-09-20
  •       Mamy wzór maskotki, na logo jeszcze czekamy

Powołana przez Zarząd Powiatu Komisja Konkursowa oceniła 13 bm. prace nadesłane na ogłoszone w kwietniu konkursy na maskotkę i logo powiatu.
Na konkurs na maskotkę powiatu nadeszło 9 propozycji. Otrzymaliśmy także 17 propozycji wzoru logo powiatu.
Po długiej pracy i dyskusji Komisja Konkursowa wybrała wzór maskotki powiatu opracowany przez Szymona Szkółkę z Imielina. Gratulujemy!
Nie rozstrzygnęła natomiast konkursu na logo powiatu. Nadesłane projekty nie spełniały oczekiwań Organizatorów (nie identyfikowały powiatu, były odtwórcze wobec innych, znanych powszechnie znaków lub ze względów graficzno-kolorystycznych okazały się niemożliwe do reprodukcji na niektórych nośnikach - np. butony, długopisy i inne gadżety; np. niemożliwe jest pomniejszenie znaku i zachowanie jego czytelności i kolorystyki). Niektóre nie spełniały także formalnych warunków konkursu.
Konkurs na logo powiatu został przedłużony do 30 listopada 2011 roku.
Dotychczas nadesłane prace nie będą już rozpatrywane.
Pozostałe warunki konkursu na logo nie ulegają zmianie.
Zarząd Powiatu 14 września zatwierdził ustalenia Komisji Konkursowej pracującej pod kierunkiem starosty Bernarda Bednorza z udziałem plastyków: Urszuli Figiel-Szczepki i Marka Michalskiego.Oficjalny serwis internetowy Starostwa Powiatowego w Bieruniu       Administracja serwisu:admin@powiatbl.pl